Yurt Dışında Yaz Okulları

Yurt dışında yaz okulları genellikle öğrenciler tarafından normal okul yılı dışında ek sertifikalar veya nitelikler elde etmek için kullanılan bir programdır. Bu program farklı coğrafyalardan farklı eğitim seviyelerine sahip olan öğrencilerle birarada bulunan çocuğunuza kariyer edinme sürecinde ve hangi alanda olursa olsun iş yaşamında birçok olumlu etki katacaktır.


Yaz tatili, öğrencilerin gitmeyi hayal ettiği üniversiteyi “test etmeleri” için iyi bir zaman. Ayrıca koleje gitmeyi düşündüğünüz bir çalışma alanını araştırmak için mükemmel bir zamandır. Sanatsal bir yetenek mi ? yoksa daha fazla geliştirmek istediğiniz teknik bir beceri mi ? Bunları şimdi düşünmeniz gereken zaman. Kendisini üniversitede ve ötesinde hayata hazırlamak isteyenler bu içeriği okuduktan sonra sizleri eğitim kurumumuza bekliyoruz.

Yurt Dışı Yaz Okulları Programları

Yurt dışında yaz okulları farklı programlar sunmaktadır. Kimi etkili ve sosyal sorumluluk sahibi liderlik ile ilgili bilgi, beceri ve tutumlarını geliştirmelerine ve uygulamalarına yardımcı olmayı amaçlayan bir program, kimi bilim, mühendislik ve girişimcilik alanlarında kariyer yapmak isteyenlere uygun bir program kimi yurt dışı yaz okulu ise sanattan bilime, işletmeye, üniversite çok çeşitli akademik ve zenginleştirici seçenekler sunmaktadır. Mühendislik, bilgisayar programlama, Nano teknoloji, araştırma kampları, Büyük Göller araştırması, mimari ve şehir planlama ve canlı sanat atölyeleri gibi keyifli bir tatille birlikte bigi donanımı kazanmak sizi erken yaşta deneyim sahibi edecektir.


Özellikle 07-17 yaş aralığına hitap eden yaz okulları uzun ve başarılı geçen bir eğitim ve öğretimin yılının tamamlanması ardından çocuklarınıza verebileceğiniz en güzel karne hediyesidir. Yaz okulunda öğrenciler yaşıtları ile farklı bir ülkede doyasıya eğlenirken aynı zamanda yabancı dillerini geliştirebilir ve çok ciddi bir öz güven elde edebilirler. Aile ve ülke özleminden kaynaklanan sorunlar yaşayan öğrencilere rehberlik yapacak ve psikolojik destek sağlayacak uzman danışmanların bulunduğu yaz okulları, öğrencilerin aileleri ile sürekli iletişim halinde olabildikleri , güvenilir ve her sene yüzbinlerce öğrencinin tercih ettiği bir programdır.

Yurt dışı yaz okulları için bireysel olarak başvuru yapılabildiği gibi grup olarakta başvuru yapabilirsiniz.


 


 


 


 

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç


YAPILAN YORUMLAR (0)
BİLGİ İSTEK FORMU WHATSAPP