Work and Travel

Amerika Birleşik Devletlerinin resmi izni ile gerçekleştirilen, dünyanın en büyük ve popüler kültürel değişim programıdır. Programa her sene yüzü aşkın ülkeden toplamda yüz binin üzerinde öğrenci katılmaktadır.

1961’den buyana Amerika Birleşik Devletleri, Dış işleri Bakanlığınca (Department of State) uygulanan ‘Kültürel Değişim Ziyaretçisi’ programı olan Work and Travel, üniversite öğrencilerinin yaz tatillerinde belirli bir sure ile Amerika’da hem yasal olarak çalışıp hem de özgürce seyahat edebilecekleri bir fırsat olarak hizmete sunulmuştur.

Program öğrencilere Amerikan kültürünü ve programa diğer ülkelerden katılan öğrencilerin kendi kültürlerini bizzat yerinde öğrenme olanağı sağlarken diğer yandan masraflarınızın belirli bir miktarını karşılayabilecek kadar para kazanma imkanı sunmaktadır.Ayrıca İngilizce dil yeteneklerini geliştirme ve pratik yapma için eşsiz bir fırsattır.

Yasal bir zemine oturmuş ve profesyonel olarak her sene düzenli bir şekilde uygulanan bu programa katılarak yaz tatilinizde farklı kültürlerden öğrencilerle tanışabilir, ingilizcenizi ilerletebilir, kişisel özgüveninizi artırabilir, çalışıp para kazanabilir ve aynı zamanda Amerika’da özgürce gezip eğlenebilirsiniz. Programın en cazip özelliklerinden bir tanesi hiç şüphesiz sizin için önceden ayarlanan bir işte çalışmaktır ve bu programın bir parçasıdır.

Çalışarak Amerika’daki yaşam masraflarınızı karşılayabilir, mesai arkadaşlarınız ile ingilizce pratik yapabilir ve ailenize fazla yük olmadan farklı ve dopdolu bir yaz geçirebilirsiniz.

 
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç


YAPILAN YORUMLAR (191)
BİLGİ İSTEK FORMU WHATSAPP