Vize Danışmanlığı

EduFix International olarak uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere vize danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Vize başvurusunda talep edilen belgelerin doğru ve eksiksiz hazırlanması çok önemlidir. Konsolosluklar ya da yetkilendirdikleri aracı kurumlar gerekli evrak listesi konusunda paylaşımda bulunurlar ancak vize başvurusuna kadar olan süreçte vize formunun doldurulması, randevu alınması ve evrakların düzenlenmesi, kişinin vizesini güçlendirmeye yönelik destekleyici evraklar hazırlaması konusunda bilgi vermezler.

Sadece evrak listesindeki belgeleri hazırlayıp, vize reddi aldığı için şaşıran insan sayısı bir hayli fazladır. İstenilen evrak listesi herkes için aynıdır ancak her başvuru sahibinin gidiş amacı, daha önceki seyahat geçmişi, sosyo-kültürel durumu gibi faktörler  vize dosyasında ayırt edici önemli detaylardır. Bu sebepten dolayı her vize dosyası kişiye özel titizlikle ele alınıp hazırlanmalıdır.

Ayrıca  konsolosluklar vize prosedürlerinde sık sık değişikliğe giderler. Bu değişikliklerin düzenli bir şekilde takip edilmesi ve kuralına göre başvuru yapılması dikkat gerektiren bir diğer önemli detaydır.

EduFix International ailesi olarak uzun yılların tecrübesiyle söyleyebiliriz ki bilinçsiz yapılan vize başvurularının çoğunda olumsuz sonuç alınmaktadır. Yanlış başvuru nedeniyle alınan vize redlerinin maalesef bazı durumlarda geri dönüşü de olmamaktadır. Uzman danışmanlarımızla görüşüp durumunuzu ücretsiz değerlendirmek için 0212 9092050 ya da info@edufix.com.tr’den bize ulaşabilirsiniz.

 
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç


YAPILAN YORUMLAR (0)
BİLGİ İSTEK FORMU WHATSAPP