Misyon ve Vizyonumuz

Eğitim ve öğrenme duygusu tarih boyunca insanlık hayatında önemli bir yer almış ve bir çok keşif ve teknolojik yenilikler insanoğlunun araştırma, merak ve yenilikleri deneme güdüsü ile meydana gelmiş ve yaşamın akışını ciddi anlamda değiştirmiştir.

Öğrenmenin ve eğitim almanın bir sınırı yoktur ve bu alan çok geniş kitlelere hitap eden uçsuz bucaksız bir derya gibidir. İşte bu bilinç ile her sene kendisini yenileyen ve geliştiren güzel yurdumuz Türkiye’nin en önemli özelliği olan, araştırmayı seven, yeniliklere açık, çabuk ve tecrübeler kazanarak öğrenen genç nüfusumuzun  daha iyi eğitim alması; dünyada meydana gelen yenilikleri yerinde takip edebilmesi ve yeni keşiflere ufkunu açabilmesi  için; EduFix International olarak ilkemiz Yurtdışı Eğitim alanında iyi bir rehber olmak; yurt dışında eğitim almak isteyen kişileri kariyer hedefleri doğrultusunda bilinçlendirerek bütçelerine ve beklentilerine en uygun kaliteli eğitim kurumlarına yerleştirmektir.

Hedefimiz güzel yurdumuzun her bölgesinden ve şehrinden yurtdışında eğitim almak isteyen genç nesillere rehber olmaktır.

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç


YAPILAN YORUMLAR (0)
BİLGİ İSTEK FORMU WHATSAPP