Hakkımızda

Merkezi Istanbul’da kurulan firmamız EduFix International’ın Başkentimiz Ankara’da  ofisi bulunmaktadır. Firmamız; dürüstlük ve güven kavramları üzerine inşa ettiği hizmet politikasından ödün vermeden çalışan ve bu anlamda da kendisini bir eğitim ve danışmanlık şirketine yakışır şekilde devamlı yenileyen misyon ve vizyona sahiptir.

EduFix International , eğitim danışmanlarının alanlarında uzman olmalarına ve eğitim sektöründen gelmelerine özenle dikkat etmektedir. EduFix International; Başvurularını gerçekleştirecek olan öğrencilerine ilk olarak  hedefleri doğrultusunda bir ön araştırma ve hedef tespit çalışması yaptıktan sonra; ülke, program ve okul seçimi noktasında gerekli danışmanlığı vermektedir.

Kişiye uygun olan kurum ve program tespiti yapıldıktan sonra gerekli kayıtlarının yapılması, konaklama organizasyonu, vize işlemleri, uluslararası  sağlık sigortası, uçak rezervasyonlarının yapılması, havaalanı karşılama hizmeti, gibi tüm gerekli hizmetleri profesyonel bir şekilde vermektedir.

EduFix International eğitim danışmanları; öğrencilerine yurt dışında bulundukları süre boyunca destek vermeyi ve kendilerinden talep edildiği sürece tüm ihtiyaç ve sorunları ile ilgilenmeyi temel prensip edinmişlerdir.

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç


YAPILAN YORUMLAR (0)
BİLGİ İSTEK FORMU WHATSAPP