Kanada Kolejlerinde Alacağınız Sertifika Ve Diploma Programları Sayesinde İş Hayatında Daha Çabuk Ve Kalifiye Olarak Atılın!

Kanada Kolej Sistemi dahilinde sunulan sertifika ve diploma programları, üniversitelerin kabul şartlarına göre daha kolay ve belirli bir alanda uzmanlaşmayı sağlayan kısa süreli ve pratiğe yönelik programlardır. Bu programlar devlet ve özel kolejler tarafından sunulur. Kanada hükümeti, 1 yıllık bir kolej programından mezun öğrenciye eğitim sonrası 1 yıl, en az 2 yıllık bir kolej programından mezun öğrenciye de eğitim sonrası 3 yıl kalma ve çalışma izni verir. 1 yıl bilfiil çalışma süresinin tamamlanmasının ardından ise öğrencilere göçmenlik yolu açılmaktadır.

  • Diploma/advanced diploma programları için genellikle min. IELTS 6.0 skoru aranırken post-graduate programlar için çoğunlukla IELTS 6,5 seviyesi istenir.
  • Kanada’da Devlet Kolejlerinde 1 yıllık eğitim maliyeti ortalama 15.000 CAD$’dır.
  • Kanada’daki bazı devlet kolejleri; Algonquin College, Centennial College, Fanshawe College, George Brown College, Georgian College, Humber College, Lambton College, Niagara College, Seneca College, St. Lawrence College sayılabilir.  
  • Kanada’da bulunan bazı özel kolejler arasında ise; Corner Stone College, Greystone College, ILAC International College ve VanWest College sayılabilir.

Bu kolejlere başvuru şartları, süreç ve vize gibi detaylı bilgi edinmek için EduFix International Kadıköy ofisimiz ile iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz 0 216 450 25 25.

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz. İletişime Geç


YAPILAN YORUMLAR (0)
BİLGİ İSTEK FORMU WHATSAPP